Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
درباره ما

  • عضویت

 

باشگاه کوهنوردی و صعودهای ورزشی برزین مهر به عنوان زیرمجموعه ای از موسسه ورزشی برزین مهر چکاد پارس در مهر ماه سال 1397 جهت ارتقای سطح ورزش های مرتبط با کوهنوردی و صعودهای ورزشی در استان البرز و شهرستان کرج تاسیس گردید.

هدف اصلی باشگاه حمایت و آموزش ورزشکاران در سطوح مختلف ملی و جهانی و کشف استعدادهای بالفعل در سنین نونهالان و نوجوانان و آموزش ایشان با حفظ امنیت و سلامت روحی، روانی و جسمی و تزریق آنها به عنوان نخبگان ورزشی و شخصیتی در جامعه می باشد.

باشگاه برزین مهر با پشتوانه بزرگان کوهنوردی و صعودهای ورزشی و با استفاده از مربیان و اساتید برجسته فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی مشغول به تربیت جوانان این مرزو بوم می باشد.

از دیگر هدف های باشگاه ارائه راه کارهای زیست محیطی در سطح کلان می باشد که با یاری خداوند متعال در جهت اجرای این مسیر باشگاه ابتدا اقدام به پاکسازی گسترده محیط کوهستان از سنگ نوشته ها و آموزش و ترویج فرهنگ کوهستان نموده است.

سخن مدیرعامل

با عنایت پروردگار منان و با وجود قلبی سرشار از عشق به طبیعت و کوهستان بر آن شدیم که با توجه به پتانسیل بالای استان البرز در داشتن کوههای زیبا, طبیعت بکر, دیواره های بین المللی و جوانان مستعد, فعالیتی را در این زمینه آغاز کنیم که منجر به تاسیس باشگاه برزین مهر گردید.

در این راستا چند تن از پیشکسوتان و مربیان و جوانان پرشور و آگاه به علم روز کوهنوردی در کنار هم گرد آمده ایم تا در راه اعتلای این ورزش در استان البرز و شهر کرج قدم برداریم.

در این راه دست تمامی ورزشکاران، استادان , مربیان,  همنوردان و پیشکسوتان را به مهر می فشاریم و امیدواریم همه دست در دست هم جامعه ای سالم و سرشار از نیکی ها داشته باشیم.

خبرنامه ایمیلی

برای اشتراک در خبرنامه ایمیلی برزین مهر آدرس ایمیل خود را وارد نمائید: