Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
صفحه نخست

  • عضویت

ما مردم کوهستان هستیم

استعدادیابی

شناسایی افراد مستعد

افراد بسیاری هستند که استعداد خوبی در ورزش دارند اما همچنان مخفی مانده و کشف نشده است اما ما به شما کمک میکنیم تا استعداد ورزشی خود را کشف کنید
ادامه مطلب...

اخبار محیط زیست

تازه های طبیعت

جدیدترین اخبار تخصصی حوزه محیط زیست را در سایت ما دنبال کنید و مشروح تازه ترین یافته های علمی را از ما بخواهید
ادامه مطلب...

فایل GPS مسیرها

فایل راهنمای مسیرها

میتوانید فایل GPS مسیرها را در سایت ملاحظه کرده و برای استفاده های بعدی دانلود و ذخیره کنید و در سفرهایتان از آنها استفاده کنید
ادامه مطلب...

تقویم فصل

تقویم اتفاقات فصل

لیست کامل برنامه ها و سفرهای هر فصل را با جزئیات آن میتوانید در این بخش ملاحظه کرده و در صورت تمایل در برنامه ها شرکت نمائید
ادامه مطلب...

لوگوی گروه کوه نوردی برزین مهر

بارکد برزین مهر

بارکد برزین مهر

سخن مدیرعامل

با عنایت پروردگار منان و با وجود قلبی سرشار از عشق به طبیعت و کوهستان بر آن شدیم که با توجه به پتانسیل بالای استان البرز در داشتن کوههای زیبا, طبیعت بکر, دیواره های بین المللی و جوانان مستعد, فعالیتی را در این زمینه آغاز کنیم که منجر به تاسیس باشگاه برزین مهر گردید.

در این راستا چند تن از پیشکسوتان و مربیان و جوانان پرشور و آگاه به علم روز کوهنوردی در کنار هم گرد آمده ایم تا در راه اعتلای این ورزش در استان البرز و شهر کرج قدم برداریم.

در این راه دست تمامی ورزشکاران، استادان , مربیان,  همنوردان و پیشکسوتان را به مهر می فشاریم و امیدواریم همه دست در دست هم جامعه ای سالم و سرشار از نیکی ها داشته باشیم.

خبرنامه ایمیلی

برای اشتراک در خبرنامه ایمیلی برزین مهر آدرس ایمیل خود را وارد نمائید: