Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
اخبار

  • عضویت

آزاد کوه

 

آمادگی قله دماوند

 

تاریخ حرکت : 7 تیر ماه

تاریخ بازگشت : 8 تیر ماه

مکان تجمع : کرج عظیمیه خیابان پامچال روبروی درب استخر پامچال

لوازم مورد نیاز : چادر، زیرانداز، کیسه خواب و زیرانداز کیسه خواب، لباس مناسب فصل، کلاه و عینک آفتابی، کرم ضد آفتاب، باتوم یک جفت، دو وعده صبحانه، دو وعده نهار، یک وعده شام، آب به میزان نیاز و ...

خدمات : وسیله نقلیه، بیمه، راهنمای مجرب

جهت ثبت نام حداکثر تا روز چهارشنبه 5 خرداد ماه اقدام فرمایید.

همراه داشتن بیمه ورزشی الزامی است.

جهت اطلاعات بیشتر با شماره های مندرج در تصویر تماس حاصل فرمایید.

سخن مدیرعامل

با عنایت پروردگار منان و با وجود قلبی سرشار از عشق به طبیعت و کوهستان بر آن شدیم که با توجه به پتانسیل بالای استان البرز در داشتن کوههای زیبا, طبیعت بکر, دیواره های بین المللی و جوانان مستعد, فعالیتی را در این زمینه آغاز کنیم که منجر به تاسیس باشگاه برزین مهر گردید.

در این راستا چند تن از پیشکسوتان و مربیان و جوانان پرشور و آگاه به علم روز کوهنوردی در کنار هم گرد آمده ایم تا در راه اعتلای این ورزش در استان البرز و شهر کرج قدم برداریم.

در این راه دست تمامی ورزشکاران، استادان , مربیان,  همنوردان و پیشکسوتان را به مهر می فشاریم و امیدواریم همه دست در دست هم جامعه ای سالم و سرشار از نیکی ها داشته باشیم.

خبرنامه ایمیلی

برای اشتراک در خبرنامه ایمیلی برزین مهر آدرس ایمیل خود را وارد نمائید: